Klasik Cilt Bakımı

KLASİK CİLT BAKIMI;

Kişiye özel yapılan bu bakım, cildin temizlenmesi ile başlayarak, tonikleme, peeling, buhara tutma, siyah noktaları temizleme, maske uygulama, göz çevresi ve yüz serumu uygulaması, yoğun nemlendirme ile devam ederek güneş korumasıyla son bulur.

-ALTIN MASKE

İdeal yaşlılık karşıtı bakım. Lüks ve etkili bileşenlerin yanı sıra cilde yoğun bir ışıltı ve çekicilik kazandıran altın pırıltıları içeren profesyonel kullanıma yönelik jel maske. Keyif veren bir uygulamayla cildi tamamen temizler, ışığı yansıtarak ciltte göz alıcı görünüm sağlayan altın renkli bir ton bırakır.

-HAVYAR BAKIMI

Pürüzsüz yapıda ve hoş kokuludur. Havyar ve incinin birlikte yarattığı sinerji, sonsuz gençlik için gerçek bir iksirdir. Cildi derinlemesine besler ve cildin gençleşmesini sağlayan hücresel yenilenmeyi arttırır.

-GÖZ BAKIMI

Özel göz çevresi bakımı için benzersiz ve komple tedavi. Gerdirici etkiye sahip olup göz çevresindeki şişlikleri, kırışıklıkları ve yorgunluk izlerini azaltır.

Bu içeriği paylaşabilirsiniz

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Kahve içmeye de bekleriz :)

İletişim sayfamızdan bize ulaşabilir, iletişim formundan merak ettiklerinizi sorabilir, randevu talebinde bulunabilirsiniz.