Kalıcı Kaş Uygulamaları

3D-6D KIL TEKNİĞİ KAŞ

Kıl tekniği ile yapılan kaşlar organik boyalar ile dövmeden farklı olarak derinin bir kat altına yapılmaktadır, ömürlük kaşlar olmamakla birlikte 2 yıla kadar dayanıklılık göstermektedir.

Kalıcı kaş yapılmadan önce kıl tekniği yapılacak bölgede örnek çizim yapılmaktadır bu nedenle yapılacak olan kaş süpriz olmamaktadır, müşterinin ön beğenisine sunularak onayı ile yapılmaktadır. Kıl tekniği kişinin cilt tonu, kıl rengi ve kaş yapısı gözönünde bulundurularak en uygun çizim yapılmakta ve renk seçilmektedir.

Kıl tekniği şehir hayatındaki kadınların en pratik çözümlerinden biridir sürekli kaşınız ile uğraşmak zorunda kalmazsınz. Kıl tekniği ayrıca kaşında kalıcı şekil bozukluğu olanlara, seyrek kaşlara sahip olanlara veya kemoterapi görmüş kişilere uygulanarak önemli bir estetik kazandırmaktadır.

MİCROBLADİNG KAŞ;

Japon tekniği ile yapılan kaş çizme metodudur. Tek kullanımlık iğnelerle doğal kaş kılına özdeş 3D kıllar çizerek derinin altına boya enjekte edilir.Sonuç  son derece doğal ve kendi kaş kılından ayırt  edilemez. Microblading ile yapılan işlemin kalıcılığı kişinin cilt yapısına bağlı olarak 4-8 aydır. Kalıcı 3D-6D tekniği kaş uygulaması gibi, işlem öncesi çizim ve renk seçimi yapılmaktadır.

KADİFE TEKNİĞİ KAŞ;

Cihaz ile tek kullanımlık steril iğne yardımıyla yapılan bir diğer adıyla ”Far Tekniği” kaş uygulamasıdır. Doğala en yakın görünümü kazanmak amacıyla yapılan kaşlarınız arasında minik pikseller oluşturularak yapılan bir uygulamadır.

MİX TEKNİĞİ KAŞ;

3D-6D kıl tekniği ve kadife tekniği bir araya getirilerek yapılan bir uygulamadır. Cilt yapısına ve kaş seyrekliğine göre uzmanımızın tavsiyesi ve müştermizin istemi doğrultusunda seçilen bir tekniktir.

Merkezimizde kalıcı kaş uygulamaları maksimum 2 saatte tamamlanmaktadır. Günlük hayatınıza cildinizde bir tahribat olmadan devam edebilirsiniz.

Bu içeriği paylaşabilirsiniz

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Kahve içmeye de bekleriz :)

İletişim sayfamızdan bize ulaşabilir, iletişim formundan merak ettiklerinizi sorabilir, randevu talebinde bulunabilirsiniz.