Buz Lazer Epilasyon

BUZ LAZER EPİLASYON(SOPRANO ICE LASER)  NEDİR ?

Lazer epilasyon uygulamalarında acı her zaman var olmuş ancak Buz Lazer ile acı artık tarih olmuştur, Soprano diode lazer cihazları ile bu konforu sizde yaşayın.

Buz Lazer, adından da anlaşılacağı üzere çok daha hızlı ve bu sebeple çok daha acısız, Buz Lazer teknolojisiyle lazer epilasyon artık masaj konforunda.Ütüleme lazer teknolojisini kullanan FDA onaylı Soprano cihazı ile kıl foliküllerine çok kısa süreyle enerji verip, soğumasının ardından tekrara enerji verip, kılların yavaş şekilde, cilde zarar vermeden epilasyon yapılmasını sağlar. İşte Soprano lazer cihazları bu soğutmayı otomatik şekilde yaptığından, acı duymanıza, cildinizde yanık oluşmanıza engel olur.Cilt yapısı herkeste farklı olduğundan, Soprano cihazları değişik ciltlere uyum sağlayacak şekilde programlanmıştır. Enerji gücü oldukça yüksek seviyededir. Saniyede 10 atım hızıyla, kendisinden otomatik soğutma yaparak, ağrısız, acısız, lekesiz ve yanıksız epilasyon yaptırma olanağı sunar. Soprano lazer teknolojisi artık epilasyon ağrısına son vermiştir. Geçmişte epilasyon sonrası çektiklerini anlatan kişiler, epilasyon yaptırmak isteyenlere de engel teşkil etmekteydi.

Hassas cildiniz güzelleşirken, acı çekmeyin.

Bu içeriği paylaşabilirsiniz

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Kahve içmeye de bekleriz :)

İletişim sayfamızdan bize ulaşabilir, iletişim formundan merak ettiklerinizi sorabilir, randevu talebinde bulunabilirsiniz.